statystyki szczegółowe

Aktualności

Puchar w Aleksandrowie!

• autor: lampard009, 2014-07-08 08:47

Trampkarze Starsi "Aleksandrii Aleksandrów" Mistrzem Okręgowej Ligi ZOZPN w sezonie 2013/2014!

Trampkarze Starsi na pierwszym miejscu!!! Nasi młodsi koledzy zdecydowanie nie biorą przykładu od starszych kolegów, co widać po miejscu zajmowanym w tabeli. W rundzie jesiennej jak i wiosennej zajmowali pierwsze miejsce. W jesieni chłopaki rozegrali 10 meczy, z tego 8 razy pokonali przeciwnika natomiast porażkę ponieśli zaledwie 2 razy, tym sposobem zgromadzili 24pkt. Runda wiosenna była minimalnie gorsza ponieważ wygrywali 7 razy, przegrali 2 razy i jeden mecz zremisowali, łącznie zdobyli 46 pkt co dało im awans do fazy finałowej gdzie zmierzyli się z drużyna z drugiej grupy która zajęła pierwsze miejsca a była nią MLKS Kryształ Werbkowice. Chłopaki rozegrali dwumecz z "Kryształem" o Mistrzostwo Okręgowej Ligi Trampkarzy Starszych w sezonie 2013/2014. Pierwszy mecz chłopaki grali u siebie w środę 02.07.2014r. o godzinie 17:00. Chłopakom bardzo zależało na zwycięstwie, stres dał znać o sobie, ponieważ bardzo nerwowo zaczęli to spotkanie i po 15 minutach przegrywali 2:0. Ale od 20 minuty po taktycznej zmianie trenera Grzegorza Bielaka gra zaczęła wyglądać coraz lepiej, co pokazała bramka strzelona w 25 minucie. Po strzeleniu gola kontaktowego wróciła wiara w zwycięstwo, chłopaki uwierzyli, że ten mecz jest do wygrania. No i tak się stało, jeszcze przed przerwą udało się skierować futbolówkę dwukrotnie do siatki i chłopaki do szatni schodzili przy korzystnym wyniku 3:2. Jednak zdawali sobie sprawę, że to jest zdecydowanie za mało żeby myśleć o mistrzostwie. Druga połowa była zdecydowanie dominacją naszej drużyny, chłopaki dołożyli jeszcze 4 bramki i zakończyli mecz wynikiem 7:2. Z taka zaliczką pojechali na mecz rewanżowy do Werbkowic który odbył się 05.07.2014r o godzinie 11:00. Niestety mecz wyjazdowy zdecydowanie nie układał się po ich myśli. Od samego początku chłopaki nie mogli złapać właściwego rytmu i ulegli "Kryształowi" 2:0, ale zaliczka z pierwszego spotkania wystarczyła aby sięgnąć po puchar Mistrza. Serdecznie gratulujemy chłopakom wyników i wierzymy, że następny sezon też przyniesie sukcesy.